News Listing

Wydarzenia

Polsko-Chińska Główna Izba Gospodarcza wraz z China Construction Bank oddział w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w 128 edycji Chińskich Targów Importu i Eksportu (Canton Fair) odbędą się one w formacie Online od 15 do 24 października. China Construction Bank jest wyznaczonym dostawcą usług finansowych i partnerem do spraw globalnej promocji.

Oświadczenia

Opinia Polsko-Chińskiej Głównej Izby Gospodarczej w sprawie projektu ustawy zmieniającej Ustawę o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa

Wydarzenia

CCPIT Training Center ma zaszczyt zaprosić przedstawicieli izb gospodarczych oraz organizacji promocji handlu z regionu CEEC do udziału w serii webinarów na temat współpracy Chin z krajami regionów CEEC.

Aby wesprzeć walkę z epidemią w Polsce, 29 czerwca dyrektor Generalny Polsko-Chińskiej Głównej Izby Gospodarczej w imieniu firm członkowskich przekazał partię masek ochronnych dla Ministerstwa Rozwoju. Maseczki zostaną wykorzystane przez pracowników Głównego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.

Biznes

Polsko-Chińska Główna Izba Gospodarcza wraz z China Construction Bank oddział w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w 127 edycji Chińskich Targów Importu i Eksportu (Canton Fair) odbędą się one w formacie Online od 15 do 24 czerwca. China Construction Bank jest wyznaczonym dostawcą usług finansowych i partnerem do spraw globalnej promocji.

Biznes

Chińska Rada ds. Promocji Handlu Międzynarodowego (CCPIT) planuje uruchomienie platformy „Invest China” (zwanej dalej „platformą”) w celu promowania środowiska inwestycyjnego, kluczowych projektów przyciągania inwestycji w różnych regionach Chin, dalszego wzmocnienia promocji i ochrony inwestycji zagranicznych oraz organizowania negocjacji i podpisywania umów przez Internet.

W dniach 13 i 15 maja odbyło się Zhejiang Export Online Fair 2020, wydarzenie zorganizowane było wspólnie przez Departament Handlu prowincji Zhejiang, Polsko-Chińską Główną Izbę Gospodarczą oraz Chińską Izbę Handlową ds. Importu i Eksportu maszyn i produktów elektronicznych (Zhejiang Zhongzhe Int'l Exhibition & Commerce Co., Ltd.). W spotkaniu online wzięło udział ponad 40 polskich i chińskich ...

Oświadczenia

W kwietniu Hikvision Polska Sp. Z o.o. w pełni wykorzystał zalety swoich produktów i przekazał dwa zestawy urządzeń do pomiaru temperatury o wartości 60 000 PLN dla szpitali w Warszawie i Krakowie. Kamery te są w stanie zmierzyć temperaturę ludzi wchodzących w zaledwie 1 sekundę. Dokładność pomiaru wynosi +/- 0,5 ° C, więc ten system jest bardzo pomocny w ograniczaniu wejścia do strategicznych ...

Oświadczenia

Aby wesprzeć walkę polskiego rządu z COVID-19, 28 kwietnia Bank of China Luxembourg Co., Ltd. Oddział w Polsce przekazał polskiemu Czerwonemu Krzyżowi partię materiałów medycznych o wartości 50 000 juanów. Materiały zostały przekazane do lokalnych szpitali publicznych w Polsce tego samego dnia. Darowizna objęła 1500 masek medycznych, 200 masek FFP3, 1000 sztuk gogli i 1000 rękawic medycznych. ...

Oświadczenia

Aby wesprzeć walkę z epidemią wśród izb handlowych w Polsce, 27 kwietnia Dyrektor Generalny Polsko-Chińskiej Głównej Izby Gospodarczej w imieniu firm członkowskich przekazał partię masek ochronnych dla Krajowej Izby Gospodarczej (KIG). KIG pragnie podziękować SinoCham za pomoc w trudnych czasach.