Turniej futsalu o Puchar SinoCham 2024

16 grudnia z sukcesem odbył się pierwszy turniej futsalu o Puchar SinoCham, którego gospodarzem była nasza Izba we współpracy z Polskim Oddziałem Industrial and Commercial Bank of China (ICBC). W turnieju uczestniczyli przedstawiciele 13 firm członkowskich, w tym Bank of China, Industrial and Commercial Bank of China, China Construction Bank, Huawei Polska, Mindray, CitiBank i Everbright Environment. Łącznie, wliczając drużyny mieszane udział wzięło 7 zespołów. Po zaciętych i ekscytujących meczach pierwsze miejsce zajął zespół CitiBank zdobył mistrzostwo, pokonując zespół Everbright Environment w finale, trzecie miejsce zdobyła drużyna Sekretariatu SinoCham, zrzeszająca zawodników z różnych firm członkowskich.

Zawody te były kolejnym zakrojonym na szeroką skalę wydarzeniem kulturalnym i sportowym, zorganizowanym po udanych zawodach w badmintona zorganizowanych przez Izbę Handlową w 2022 roku. Turniej ponownie spotkał się z aktywnym udziałem i szerokim wsparciem ze strony firm członkowskich.