Zaproszenie na 128 edycję targów Canton Fair

Polsko-Chińska Główna Izba Gospodarcza wraz z China Construction Bank oddział w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w 128 edycji Chińskich Targów Importu i Eksportu (Canton Fair) odbędą się one w formacie Online od 15 do 24 października. China Construction Bank jest wyznaczonym dostawcą usług finansowych i partnerem do spraw globalnej promocji.

Targi Kantońskie to interdyscyplinarna, międzynarodowa impreza handlowa, sponsorowana wspólnie przez Ministerstwo Handlu Chińskiej Republiki Ludowej i Rząd Ludowy Prowincji Guangdong. Organizatorem Targów jest Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego. Od momentu powstania wiosną 1957 r. z powodzeniem odbyło się już 127 edycji. Targi Canton Fair są znane jako Pierwsze Targi Chin. Poprzednia sesja przyciągnęła 26 000 wystawców z 217 krajów i regionów. 128 Targi Kantońskie odbywają się przez Internet i będą trwały 10 dni od 15 do 24 października. Targi Online Canton Fair w pełni wykorzystają zaawansowaną technologię informatyczną, aby zapewnić 24-godzinne wyświetlanie online, promocję i negocjacje w celu ułatwienia połączenia między dostawą a zakupem, umożliwiając handlowcom krajowym i zagranicznym składanie zamówień i prowadzenie działalności w zaciszu własnego domu. W trakcie 10 dni trwania wydarzenia będą obecni i chętni do rozmów najlepsi wystawcy z całych Chin.

Jako partner strategiczny i wyznaczony dostawca usług finansowych dla Canton Fair, China Construction Bank zaprasza do udziału w wydarzeniu. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu specjalnego kanału dostępu do Targów zapewni dedykowane usługi konferencyjne oraz finansowe. Jednocześnie, poprzez utworzoną przez bank platformę internetową „CCB Match Plus”, CCB wykorzysta swoją ugruntowaną globalną sieć i wiodącą siłę technologii finansowej, aby zapewnić firmom obecnym na Targach wydajne i transgraniczne usługi finansowe. CCB będzie w stanie pomóc Twojej firmie w prowadzeniu globalnego biznesu, promowaniu interakcji pomiędzy stronami transakcji oraz zapewnianiu Twojej firmie wysokiej jakości wydajnych rozliczeń transgranicznych, finansowaniu, wymianie walut oraz w pełnym zakresie rozwiązań finansowych we wszystkich strefach czasowych, zgodnie z potrzebami.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w targach, zapraszamy do kontaktu:

Adrian Czajka

Tel.: 503 355 830

Email: czajka@sinocham.pl