Zaproszenie na 127 edycję targów Canton Fair

127 edycja targów Canton Fair

Polsko-Chińska Główna Izba Gospodarcza wraz z China Construction Bank oddział w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w 127 edycji Chińskich Targów Importu i Eksportu (Canton Fair) odbędą się one w formacie Online od 15 do 24 czerwca. China Construction Bank jest wyznaczonym dostawcą usług finansowych i partnerem do spraw globalnej promocji.

Targi Kantońskie to interdyscyplinarna, międzynarodowa impreza handlowa, sponsorowana wspólnie przez Ministerstwo Handlu Chińskiej Republiki Ludowej i Rząd Ludowy Prowincji Guangdong. Organizatorem Targów jest Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego. Od momentu powstania wiosną 1957 r. z powodzeniem odbyło się już 126 126 edycji. Targi Canton Fair są znane jako Pierwsze Targi Chin. Poprzednia sesja przyciągnęła 25 000 wystawców i ponad 200 000 zagranicznych nabywców. 127 Targi Kantońskie odbędą się przez Internet i będą trwały 10 dni od 15 do 24 czerwca. Targi Online Canton Fair w pełni wykorzystają zaawansowaną technologię informatyczną, aby zapewnić 24-godzinne wyświetlanie online, promocję i negocjacje w celu ułatwienia połączenia między dostawą a zakupem, umożliwiając handlowcom krajowym i zagranicznym składanie zamówień i prowadzenie działalności w zaciszu własnego domu. W trakcie 10 dni trwania wydarzenia będą obecni i chętni do rozmów najlepsi wystawcy z całych Chin. Szacujemy, że w tej edycji obecnych będzie 25 000 dostawców z Chin, w tym firmy takie jak Midea, Gree, itd…

Wystawa eksportowa Targów Kantońskich podzielona jest na 16 głównych kategorii takich jak: sprzęt elektroniczny i AGD, oświetlenie, pojazdy i akcesoria, narzędzia metalowe, maszyny, materiały budowlane, produkty chemiczne, energia, dobra codziennego użytku, prezenty i tekstylia, odzież, obuwie , dekoracje domu, artykuły biurowe, bagaż i rekreacja, żywność, lekarstwa i opieka medyczna.

Wystawa importowa Targów Kantońskich podzielona jest na 6 kategorii: elektronika i sprzęt AGD, materiały budowlane i sprzęt, maszyny i urządzenia, żywność i napoje, artykuły gospodarstwa domowego, tkaniny i tekstylia.

Jako partner strategiczny i wyznaczony dostawca usług finansowych dla Canton Fair, China Construction Bank wykorzysta swoją ugruntowaną globalną sieć i wiodącą siłę technologii finansowej, aby zapewnić firmom obecnym na Targach wydajne i transgraniczne usługi finansowe, takie jak rozliczenia, finansowanie oraz FX. Oddział China Construction Bank w Warszawie w razie zapotrzebowania przygotuje dedykowane rozwiązania finansowe dla uczestników z Polski.

Jeśli Twoja firma zdecyduje się na udział, wypełnij formularz online (link poniżej). Zapewnimy Ci ekskluzywne wsparcie online odnośnie do uczestnictwa w Targach oraz dedykowany zespół usług dla kompleksowych usług finansowych i logistycznych.

Dla kupców z Polski udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: Adrian Czajka, czajka@sinocham.pl, 48 503 355 830.

FORMULARZ REJESTRACYJNY